czwartek, 6 grudnia 2012

Zimowo już :)

Właśnie zaparzyłam sobie kawki, ubrałam grubaśny wełniany sweter (żeby było klimatycznie - w śnieżynki :)), a na nogach ciepłe, futrzane kapucie, bo za oknem sypie i sypie śnieg. Od tygodnia popadywało, lekko mroziło, ale dziś gdy tylko otworzyłam rano oczy, to wszystko było białe, a z nieba leciały wielkie piękne śnieżynki :)) Mikołaj będzie miał jak dojechać na saniach! Czekam, bo byłam grzeczna, może wpadnie :)
Wieczorem zapalę świeczki, zrobię grzańca i otulę się kocem. Może uda nam się spotkać :)


Wróćmy jednak do maszyny. Stało się i stanęła w mojej mini - pracowni (niewielka jest, musiałam się pozbyć stołu by ją wcisnąć, może kiedyś załączę zdjęcia?) duża, porządna maszyna przemysłowa. Pan ze sklepo - serwisu pozwolił mi popróbować, poszyć próbki skór, które zabrałam ze sobą. Stanęło w końcu na fantastycznej maszynce z potrójnym transportem. Do tej pory, a mam ją już jakąś chwilkę nie zawiodła mnie. Szyje pięknie i daje ogromne możliwości!! Jestem prze szczęśliwa i mimo, że pierwszy dzień się jej bałam, teraz nie wyobrażam sobie pracy bez niej.

1.12 minął dokładnie miesiąc odkąd mogę się zajmować tylko projektowaniem i szyciem. To cudowne uczucie, tyle wolności i możliwości, ale jednocześnie gniecie mnie w środku, ściska ze strachu, jak będzie? Co będzie? Ufam, że dobrze, bo bez tego nie ma sensu nic robić :)
Na miesięcznicę uszyłam nowy model torby - nazwałam ją zwyczajnie, bez udziwnień: Torba klasyczna, w tym przypadku black. Piękna była i już jej nie mam :) To chyba nieźle! Powstają następne dla kolejnych zainteresowanych. Oto ona:


W tak zwanym międzyczasie udało mi się też wygrzebać w czeluściach skór piękną metalizowaną skórę w zielonym kolorze. No czad! Taka imprezówka i od razu powstała koperta:


Dostaję też coraz więcej zapytań o ceny i przede wszystkim NAZWY moich toreb. No nie mam strony www, ani sklepu - moja wina, ale mam nadzieję się to zmieni :) Póki co zrobiłam takie zestawienie z nazwami i cenami najpopularniejszych wzorów, dla wszystkich zainteresowanych :)
Pozdrawiam ciepło z zaśnieżonych rejonów :)

klasyczna to koszt 140zł włącznie z wysyłką
2w1 to koszt 130zł włącznie z wysyłką
koperta nitowana nieskórzana to koszt 90zł z wysyłką
koperta nitowana skórzana to koszt 130zł z wysyłką

2 komentarze:

  1. Kurcze PIEKNE SA te Twoje torby!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Z grzeczności nie zaprzeczę ;P A tak serio, dzięki :DD To wielka radość słyszeć takie opinie :)

      Usuń