środa, 30 stycznia 2013

Urodzinowo !!

Tak, dziś jest ten dzień! Co roku, gdy kończy się styczeń, czekam na niego i nie mogę się doczekać, a gdy budzę się rano, już wiem, że będzie pięknie :)
Nie jest ważne czy pada deszcz, śnieg czy akurat świeci słońce. Sama też nie wiem, dlaczego zawsze się cieszę na myśl o kolejnych urodzinach, ale tak zawsze było i póki co nadal jest. Nie zadręczam się starzeniem i tym, że mija czas, ale patrzę sobie do tyłu i myślę: nieźle, byle nie było gorzej, a innym razem: nieźle, niech będzie lepiej! :)
Dziwi mnie, ale i powoduje, że robi się ciepło na sercu, dzwoniący i pipczący od rana telefon. Nie miałam pojęcia, że tyle osób o mnie pamięta. Czuję się teraz wielka i silna, a praca dziś lekka jak z płatka :)
Właśnie - praca (jak mogę nazywać to pracą, jak to moja pasja i sama przyjemność??). Powstało kilka nowych rzeczy, między innymi torby worki oraz filcowe "coś tam" ze skrawków.
Dobrego dnia wszystkim i wielu wielu radości codziennie!! Obyście mieli tak piękny dzień jak ja ;))

mms

ps.
Czy ktoś z Was ma pomysł, jak pozbyć się natrętnych spamerów? Od jakiegoś czasu zauważyłam wzmożony atak reklamowy na mój blog...://6 komentarzy:

 1. W takim razie najlepszości ode mnie, weny twórczej, góry pomysłów i zdrowia :) Worki są piękne, kolorowe - bardzo mi się podobają :) Filcowa torebeczka jest urocza :) Co do spamerów to mojego bloga też atakują ale ich komentarze od razu są przenoszone do "spamu" :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo bardzo dziękuję za życzenia. Oby się spełniły ;)

   Co do spamerów, to mam taki problem, że raz te wpisy wpadają do spamu, raz nie, a najgorsze, że czasem zwykłe komentarze też tam lądują, na tym śmietniku :/

   Usuń
  2. O to u mnie tak samo więc zawsze muszę sprawdzić w spamie czy jakiś dobry komentarz się tam nie zapodział :/

   Usuń
  3. No niestety, ja w swoim spamie znalazłam całkiem rzeczowe komentarze :/

   Usuń
 2. dużoooo sił do realizacji pomysłów,bo tych widzę że nie brakuje:)
  powodzenia życzę.

  torby przepiękne są po prostu:))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo. Siły się przydadzą, oj tak ;)

   Usuń